Prawo Spadkowe – Trzebnica

Zgodnie z art. 924 Kodeksu Cywilnego otwarcie spadku następuje w momencie śmierci spadkodawcy. Oznacza to, iż przejście praw i obowiązków przechodzi na spadkobierców w powyższej dacie. Najczęściej jednak te osoby nie wiedzą, jakie czynności należy podjąć, aby uregulować sprawy po zmarłym. Wtedy najlepszą opcją jest skorzystanie z pomocy adwokata specjalizującego się w prawie spadkowym. Trzebnica to miasto, w którym mieści się jedna z moich kancelarii, w której świadczę profesjonalne usługi z tego zakresu.

Prawo spadkowe (Trzebnica) – profesjonalna pomoc prawnicza

Śmierć człowieka wymaga uporządkowania spraw majątkowych. W momencie jego odejścia najbliższa mu, żyjąca osoba otrzymuje prawo do zgromadzonych dóbr, ale również bierze odpowiedzialność za zaciągnięte długi. Niestety, często spadkobiercy nie wiedzą, w jaki sposób uporządkować sprawy spadkowe i pozostają bierni. Takie zachowanie może nieść za sobą negatywne konsekwencje.

Aby ich uniknąć, warto skorzystać z usług doświadczonego adwokata od prawa spadkowego w Trzebnicy. Moja kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu stwierdzenia nabycia spadku, działu, zabezpieczenia, przyjęcia lub odrzucenia, zachowku, unieważnienia testamentu, uznania za zmarłego oraz umów dotyczących spadku, takich jak zrzeczenie się dziedziczenia czy zbycie go.

Adwokat prawo spadkowe (Trzebnica) – dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Pojawiła się nagląca potrzeba znalezienia dobrego adwokata od prawa spadkowego w Trzebnicy? Zapraszam do skorzystania z moich usług. Jestem doświadczonym i wykwalifikowanym adwokatem. W swoją pracę wkładam całe serce. Zadowolenie oraz komfort klientów to mój priorytet. Podczas spotkania ze zleceniodawcą dbam o atmosferę i dokładam wszelkich starań, aby zdobyć jego zaufanie.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i z pełnym zrozumieniem. Wiem, że strata bliskiej osoby wiąże się z wieloma emocjami, dlatego jestem empatyczna oraz dbam o komfort psychiczny klienta. Ponadto gwarantuję jasne, atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszam do skorzystania z moich usług z zakresu prawa spadkowego w Trzebnicy.